Kouzelná půjčka je skutečně kouzelná

Máte špatné zkušenosti s bankovními nebo nebankovními poskytovateli půjček? Bylo vám naslibováno „modré z nebe“, ale skutek utekl? To se vám s Kouzelnou půjčkou nestane!

Kouzelná půjčka slaví svůj první rok působení na poli nebankovních půjček a zveřejňuje statistická data, která vás možná překvapí.

Zajímá vás, kolik bylo schválených a neschválených žádostí? Od počátku si Kouzelná půjčka zakládá na zodpovědném půjčování, což znamená, že neposkytne půjčku žadateli, který je nezaměstnaný, v exekuci či nemá dostatečný příjem. Počet zamítnutých žádostí je 83 % oproti 17 % žádostí schválených. Díky tomu se Kouzelná půjčka dostala na 11 % klientů, kteří nesplatili svou půjčku v termínu. Toto číslo je na poli nebankovních společností ojedinělé a původně se očekávalo až 25 % klientů, kteří svou půjčku nesplatí v termínu.

100 % klientů vlastní mobilní telefon, je uživateli internetu a má zřízený vlastní bankovní účet. Peníze jsou půjčovány převážně dělníkům pracujícím pro velké koncerny, administrativní pracovníci, vedoucí pracovníci či OSVČ. Průměrný příjem klientů Kouzelné půjčky je 19 800 Kč čistého.

Celá řada klientů si Kouzelnou půjčku po první půjčce oblíbila, a proto jejích služeb využívají opakovaně. Svědčí o tom fakt, že desítky klientů čerpají více než desátou rychlou půjčku. 10 největších klientů se rozhodla Kouzelná půjčka hodnotně odměnit. Klient s největším počtem splacených půjček bude odměněn 5 denním wellness pobytem v Nízkých Tatrách včetně polopenze, masáží a dalších služeb. Dalších 9 nejvěrnějších klientů bude odměněno dárkovým balíčkem od distribuční společnosti Czechoslovak Spirit.

Přečtěte si také:  České pětitisícovky II.

Kouzelná půjčka vám poskytne první půjčku ve výši až 10 000 Kč, čehož není schopno dosáhnout 80 % konkurenčních půjček. 70 % klientů považuje uživatelskou jednoduchost vyřízení půjčky za velmi jednoduché.