mince, peníze, cash

Konsolidace půjček u AirBank? Přinášíme vám zkušenosti

AirBank je dnes jednou z nejmladších bank na našem trhu, což ale neznamená, že by byla jakkoliv nekvalitní. Protože za ní stojí známá finanční skupina PPF, je jistotou nejenom zkušeností, ale i toho, že se rozhodně nejedná o žádný jednorázový podvod na klienty.

Ti tak mohou využívat nejenom běžné účty a úvěry, ale také jeden hit poslední doby, kterým je konsolidace úvěrů. Ta je ideální možností pro ty, kteří mají několik půjček a chtějí si je spojit v jednu jedinou.

Jaké úvěry je možné konsolidovat?

Než se dostaneme k samotným výhodám této možnosti, je určitě třeba říci, jaké úvěry je vlastně možné tímto způsobem konsolidovat, tedy spojovat. Mezi ty hlavní patří:

  • hotovostní půjčky,
  • bezhotovostní půjčky,
  • spotřebitelské úvěry,
  • kontokorenty,
  • dluhy na kreditních kartách

Se všemi těmito závazky lze tedy do banky přijít a požádat o jejich spojení. Samotnou výhodnost je samozřejmě možné si nejprve také spočítat, a to na stránkách samotná banky. Zároveň je možné podat online i žádost, což ze zkušenosti celý proces výrazně urychlí, jelikož ta je nejprve posouzena a teprve poté je s klientem uskutečněn konkrétní kontakt.

dítě, peníze, prasátko, spoření
Konsolidace půjček u AirBank? Přinášíme vám zkušenosti

Je totiž třeba splnit několik podmínek, mezi které patří i to, že konsolidovaná částka nesmí přesáhnout 600 000 Kč. Doba splácení takto konsolidovaných půjček ovšem nesmí přesáhnout dobu 10 roků.

Co konsolidace AirBank přinese?

Důležité je zmínit i to, proč vlastně konsolidovat a co nám může tento krok přinést. V první řadě to jsou samozřejmě finanční úspory. A to jak v podobě celkové částky, kterou přeplatíme, ale také v podobě měsíční splátky, která může být ponížena až o několik tisíc korun. Díky tomu můžeme velmi výrazně ulevit rodinnému rozpočtu a předejít případným problémům s napjatým rozpočtem.

Dalším pozitivem, které konsolidace přinese, je bez diskuze i celkové ulehčení z hlediska starostí. Již není třeba posílat několik splátek v různé termíny, jelikož se bude posílat pouze jedna jediná splátka, v předem stanovený termín.

Nemělo by vám utéct