Chcete více návštěvníků? Zkuste linkbuilding

Myslíte si, že máte profesionálně vytvořené webové stránky, které mají dobrou pozici ve vyhledávačích, ale stále Vám schází jejich návštěvníci? Když Vám řekneme, že spousta lidí ani neví, co hledá, to náhodou někde nepotkají, možná se Vám to bude zdát zvláštní, ale je to tak. Vzhledem k tomu je velmi žádoucí mít způsob, jak návštěvníky správně na Váš web navést. Tím způsobem může být právě linkbuilding SEO, neboli tvorba zpětných odkazů.

Velmi efektivním způsobem, jak linkbuilding využít, je jeho začlenění do kvalitních PR článků. Ty obsahují zajímavý text, který návštěvníkovi poskytne zajímavé a lákavé informace, jež ho poté odkážou právě na váš web.

V SEOlightu využíváme několik forem těchto článků, z nichž nejlepších výsledků dosahují zejména:

  • Revoluční PR články – články, které jsou tvořené podle požadavků klienta, s přidáním vhodných klíčových slov.
  • Tematické PR články – stejná forma jako u revolučních článků, rozdíl je však v jejich umístění. To totiž probíhá na tematických magazínech a blozích, kde se pohybuje větší množství Vašich potencionálních klientů, návštěvníků, či zákazníků. Kvůli větší efektivnosti jsou rozdílné také vyšší cenou.

SEO kvalitně a s garancí

Kromě těchto služeb Vám můžeme nabídnout také širokou škálu další SEO optimalizace, díky které získáte lepší pozici a více návštěvníků. Kromě tvorby PR článků je to také tvorba www stránek, podpůrných stránek, pravidelné kontroly Vašeho webu, SEO analýza a další. Všechny tyto služby Vám mohou pomoci vyniknout mezi konkurencí a získat mnohem více klientů.

Přestaňte si lámat hlavu, jak Vaše stránky vylepšit a raději to svěřte do rukou opravdových profesionálů. Můžete si být jisti, že nebudete litovat a výsledky se velmi brzy dostaví. Společně přijdeme na to nejlepší možné řešení.