Posvítili jsme si na krátkodobé půjčky. Která je nejvýhodnější?

Jsou rychlé a jednoduše dostupné, bez nejmenší námahy. O čem je řeč? Přece o krátkodobých půjčkách! Jedná se o typ půjček, kdy si klienti půjčují nižší částku na kratší dobu. Touto dobou většinou bývá období několika dní před výplatou – proto se jím také říká půjčky před výplatou nebo  mikropůjčky.

V posledních letech se s nimi doslova roztrhl pytel

Proč jsou tak oblíbené? Protože je člověk získá v rekordně krátké době a bez nejmenší námahy. Někdy k tomu postačí i jedna SMS, jindy pár kliknutí na internetu. Je to vskutku pohodlné.  Daň za pohodlí je ale vysoká – úrok včetně všech poplatků může dosahovat astronomických výšin. Taková půjčka vás zkrátka přijde draho. Navíc díky mnohdy vysokým poplatkům a sankcím při pozdním splácení může být zároveň i začátkem dluhové spirály, která vás stáhne ke dnu jako vodní vír.

Finanční odborníci doporučují využívat krátkodobých půjček co nejméně a pouze v těch případech, kdy klient vyčerpal všechny ostatní možnosti! Jestliže si krátkodobé půjčky berete opakovaně, pak je možná na čase udělat změnu. Buďte bez obav, s rychlou nebankovní půjčkou od TGI Money a.s. to zvládnete. Kupte si nové auto místo starého, které polyká vaše finance kvůli neustálým opravám. Nechte si udělat tepelnou izolaci, pokud už vás dopalují účtenky za energie. Vyzrajte na zbytečné výdaje a vezměte si chytrou půjčku od TGI Money a.s.! Je finančně výhodná a přitom snadno dostupná. I vyšší částku si můžete půjčit bez nutnosti dokládat příjem a bez registru – prostě bez zbytečné byrokracie. Určitě vás potěší i nízká úroková sazba a rozumné poplatky, díky kterým je Hypopůjčka nejvýhodnější půjčkou na trhu nebankovních zajištěných úvěrů.

Přečtěte si také:  Nebankovní půjčky Zonky: Flexibilní řešení pro každého

Některé společnosti nabízí na první pohled výhodné podmínky a přijatelné úroky, avšak po pečlivém prostudování smlouvy (pokud vám ji daná společnost vůbec poskytne) zjistíte, že její ustanovení skrývají řadu úskalí, zádrhelů a skrytých poplatků. To vás ale naštěstí s TGI Money nečeká. Jedná se o renomovanou společnost, která si zakládá na etickém a férovém přístupu ke svým klientům. Půjčujte si chytře! Získejte snadno dostupnou půjčku s férovými úroky. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte online z pohodlí domova.